top of page
banner4_1.png

Opinie i rekomendacje

Prosto ze źródła

Jestem pod wrażeniem tego co zaoferował nam pan Sebastian. 
Osobiście nie oprowadzał nas. Ale wszystko tak świetnie zorganizował 
że naprawdę nam się podobało,
dziękujemy było super. 
A potem zwiedzaliśmy Barcelonę na rowerach-rewelka!
pełen relaks.przyjemne z pożytecznym. 
Pani Ewelina super dziewczyna!
- zorganizowana i konkretna no i oczywiście przemiła! !!!:) 
Bardzo polecam p. Sebastiana -tak trzymać !:) :) :)

Dariusz Nędza

Cudowna wycieczka!, byliśmy w Barcelonie tylko Byliśmy w Barcelonie tylko przejazdem , a 3 godziny z Panią Eweliną minęły w oka mgnieniu i sprawiły , że już chcemy tam wrócić . Nasza 8-letnia córka ciągle wspomina cudne opowieści Pani Eweliny, która odkrywała przed nami uroki starego miasta. Gorąco polecam.

Elżbieta

Jeśli macie ochotę poznać piękną, wrażliwą i trochę jednak skomplikowaną Barcelonę, Agata jest przewodniczką na wagę złota – ma prawdziwy dar opowieści, czaruje słowem, jest magiczna, zaraża do tego stopnia, że myślę, że to będzie dopiero początek Twojego romansu z Barceloną.
A Sagradę po prostu trzeba zobaczyć i przeżyć. Na żywo. Najlepiej właśnie z Agatą. Rozczuli Was i dotknie najdalszych zakamarków Waszych dusz. Polecam całym sercem.

Magda

Genialna, kameralna wycieczka, nieoczywiste miejsca w przepięknej Barcelonie, wygodne rowery, wiatr we włosach :-). … a do tego jeszcze przesympatyczna Przewodniczka. Naprawdę warto.

Aga M

Wiedza, pasja Agaty zaraża aż chce się więcej i więcej poznawać historię Barcelony i jej mieszkańców. Polecam tego przewodnika w 250%.Fantastyczna robota, fantastycznej Agaty. Dziękujemy Beata i Grzesiek

Beata Lutkiewicz

Bardzo dobre wycieczki - polecamy całą załogę - Pan Sebastian rozbił bank ilością informacji związanych

z atrakcjami jak i informacjami pobocznymi :)

Piotr

Agata to wspaniała przewodniczka! Opowiadając o Barcelonie robi to całą sobą. Dzięki niej widzimy miejsca zupełnie inaczej. Bardzo polecamy! Szczerze to najlepsza przewodniczka z jaką miałam przyjemność zwiedzać

Alicja Owadowska

REWELACJA! Mega elastyczne i profesjonalne podejście. Ogromna wiedza I znajomość miasta. Kompleksowo załatwiają bilety, transfery itp więc niczym nie trzeba sobie głowy zawracać- tylko korzystać z uroków Barcelony :) Sebastian- pięknie dziękujemy

Karolina Kubiak

Super wycieczka z Eweliną.

Dużo ciekawych informacji i nieoczywistych miejsc, do których sami byśmy nie trafili. Dzięki temu w następne dni łatwiej było samemu konsumować klimat Barri Gotic.

Radosław Osmólski

Po prostu cudowne przeżycie. Pięknie opowiedziana przez przewodniczkę historia kapitalnie dopełnia wspaniałość Sagrady. Polecam, a sama chętnie to powtórzę przy najbliższej okazji.

Katarzyna

Jeśli nudzą Cię standardowe wycieczki po zabytkach Barcelony to Sebastian jest na to najlepszym lekiem. Pokaże Ci miejsca, o których nie piszą w przewodnikach. Najlepsze lokalne knajpki, ciekawostki z serii "Barcelona od kuchni". Una Persona fantástica !! ;)

Sylwia Piotrowska

Wspaniała wycieczka.

Sebastian stanął na wysokosci zadania pod względem organizacji. Joanna, nasza przewodniczka była wspaniała, dowcipna i sympatyczna. Wykazała się dużą wiedzą o Barcelonie.

Polecam z wielką przyjemnością.

Jolanta

Dodaj opinię

Jak się bawiliście?

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page